У ДДУВС відбулись захисти дисертацій

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшли засідання спеціалізованої вченої ради Д.08.727.02, під час яких проведено захисти дисертаційних досліджень.

Головував на засіданнях спеціалізованої вченої ради доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр ЮНІН.

Михайло ДУМЧИКОВ підготував дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою «Концептуальні засади кримінально-правової охорони кіберпростору в Україні».

Науковий консультант: Ольга БОНДАРЕНКО, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства навчально-наукового інституту права Сумського державного університету.

Опоненти:

Олена ТИХОНОВА, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри забезпечення фінансової безпеки та фінансового розслідування Національної академії внутрішніх справ.

Альона КЛОЧКО, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри міжнародних відносин Сумського національного аграрного університету.

Олег КИРБЯТ’ЄВ, доктор юридичних наук, доцент, старший інспектор з оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій управління протидії кіберзлочинам в Запорізькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Андрій ГРИГОРЧУК підготував дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Запобігання кримінальним правопорушенням, пов’язаних із зловживанням впливом».

Науковий керівник:

Володимир ШАБЛИСТИЙ, доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Офіційними опонентами виступили:

Євген ПИСЬМЕНСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри поліцейської діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів поліції Луганського навчально-наукового інституту імені Е.О. Дідоренка Донецького державного університету внутрішніх справ;

Едуард КІСІЛЮК, кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора – начальник управління організації наукової діяльності та інновацій Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України.

Віктор ДІДЕНКО підготував дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Використання спеціальних знань під час розслідування кримінальних правопорушень у бюджетній сфері».

Науковий керівник:

Офіційні опоненти:

Юлія ЧОРНОУС, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ;

Руслан СТЕПАНЮК, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Наталія ЛИСЕНКО презентувала на захисті дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Розслідування шахрайства у сфері волонтерської та благодійної діяльності».

Науковий керівник: Костянтин ЧАПЛИНСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Опонували:

Валентина ДРОЗД, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, головний спеціаліст консультативно-контрольного відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

Оксана ПЧЕЛІНА, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Харківського національного університету внутрішніх справ.