Психологічна гра «Шлях героя» у ДДУВС

Захід організовано відділенням психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Відділенням психологічного забезпечення ДДУВС впроваджуються в діяльність нові методи роботи, спрямовані на формування вольових якостей майбутніх поліцейських, створення стратегій подолань труднощів відновлення та створення нових стійких переконань і внутрішніх цілей.

У «Містечку відновлення» на території ДДУВС проводяться зустрічі з курсантами у форматі психологічної гри «Шлях героя», де під час групової роботи у метафоричному форматі, здобувачі за участі психолога мають можливість визначити підсвідомі та актуальні запити психіки. Завдяки цьому курсанти мають можливість поміркувати над основними цінностями власного життя, прожити страхи, зрозуміти різницю між мотивацією досягання успіху та уникання невдач, побачити установки та переконання.

Метод дозволяє оцінити важливість оточення та усвідомити, що пережитий досвід може стати історією сили та зростання кожного з учасників групи. Курсанти беруть активну участь у складанні образу героя та створенні його шляху.

За відгуками курсантів, під час інтерактиву їм вдається поспілкуватись на такі теми, про які зазвичай складно говорити.

По завершенні гри здобувачі взяли участь у заході релаксації на свіжому повітрі.