Старт вступної кампанії: у ДДУВС розпочалась реєстрація документів кандидатів на денну форму навчання

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ здійснено прийом документів абітурієнтів, які планують навчатися за державним замовленням.

Реєстрацію документів вступників проведено 15 липня 2024 року. Були подані документи на денну форму навчання за державним замовленням для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».

Абітурієнти заповнили необхідні документи та зустрілись із викладачами, які проконсультували їх про перебіг подальших вступних випробувань.

Також уповноважений з антикорупційної діяльності Руслан ЛУПИР поінформував абітурієнтів про обмеження та заборони, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», які діють на курсантів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Розглянуто питання подання абітурієнтами «декларації кандидата на посаду» рядового поліції, окремо зауважено на організації проведення вступних випробувань, виключення неділових стосунків із членами відбіркових комісій.