Літо з користю: курсанти ДДУВС проходять практику

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ ознайомились із використанням системи «Custody Records».

Для проходження практики здобувачі прибули до відділу поліції № 7 Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Заняття з практичними працівниками організовано за ініціативи старшого викладача кафедри адміністративного права і процесу ДДУВС Миколи РЕПАНА.

Начальник сектору дотримання прав людини Дніпровського районного управління поліції Тетяна МОРГАЛЕНКО та інспектор сектору Максим ЦЕСЬКО розповіли курсантам про функціонування системи «Custody Records».

Здобувачів ознайомлено із законодавчою базою, роз’яснено особливості роботи інспектора з дотримання прав людини, наочно показано дію системи «Custody Records». За словами фахівців, вона захищає як права затриманої особи, так і працівників поліції від неправдивих звинувачень.