Спорт для захисників: у ДДУВС продовжуються заняття з настільного тенісу

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулось щотижневе спортивне тренування з настільного тенісу для ветеранів-військових.

За словами фахівців, регулярні заняття спортом – корисна профілактика та реабілітація для військових ветеранів. Саме тому у ДДУВС щосереди проходять тренування з настільного тенісу.

Цей спорт майже не має протипоказань чи особливих застережень, водночас тренує тіло та розум. Він гартує серцево-судинну систему, м’язи, підвищує загальний тонус організму. Також настільний теніс примушує працювати мозок в режимі «тут і зараз», коли треба ухвалювати миттєві рішення.

Тренував ветеранів чемпіон України з настільного тенісу Василь КОВАЛЬ.

ДДУВС запрошує на щотижневі тренування з настільного тенісу щосереди, о 15:00, за адресою: просп. Науки, 26.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка