Реабілітація через спорт: у ДДУВС тривають тренування з боксу для військових ветеранів

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Тренування проведено фахівцями кафедри спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Швидкість і сила, витривалість та розвиток спритності, а також тренування серцево-судинної системи, легенів і найголовніше – психологічна реабілітація. Саме на це спрямовані щотижневі тренування з боксу для ветеранів-військових, які проходять у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ.

Викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Дмитро ПЕТРУШИН разом із учасниками тренування провів відпрацювання прямих ударів за допомогою боксерського мішка та пневматичної груші.

Тренування з боксу для ветеранів-військових проходять у ДДУВС щочетверга о 15:00 за адресою: просп. Науки, 26.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка