Вогнева підготовка: заняття для ветеранів у ДДУВС тривають

Продовжуються заняття з вогневої підготовки для військових ветеранів у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ. Захід проведено фахівцями кафедри вогневої підготовки закладу вищої освіти.

Щотижня у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ проходять спортивні тренування для ветеранів-військових. Наші захисники займаються настільним тенісом, східними єдиноборствами та проходять вогневу підготовку.

Цього разу з ветеранами розглядали матеріальну частину вогнепальної зброї, принцип її роботи та правила ведення вогню. Тренувались військові з пістолетом ФОРТ-12Р.

Після стрільби разом з інструктором вони аналізували результати влучань у мішені.

Тренування проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка