Навчання від КОРД: факультативи тривають

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло факультативне заняття для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації з тактичної підготовки.

Захід на тему роботи малими тактичними групами в бойових умовах на пересіченій місцевості провели працівники підрозділу поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області КОРД.

Розглянуто принципи дії підрозділів, методи злагодження групи, прийоми руху, маскування, та реагування на можливі загрози.

За словами організаторів, в умовах воєнного стану поліцейські мають знати тактичні алгоритми, схеми та прийоми, направлені на ефективне виконання бойових завдань. Це допоможе зберегти життя цивільного населення та правоохоронців, які виконують службові обов’язки у складі Сил сектору безпеки і оборони.