Викладачі ДДУВС пройшли тижневий курс операторів безпілотних літальних апаратів I класу

Представники Дніпровського державного університету внутрішніх справ навчились керуванню безпілотними літальними апаратами та протидії їм за допомогою антидронового обладнання. Заняття проведено Департаментом авіаційної безпеки МВС України.

Викладачем кафедри адміністративного права та процесу Крістіною ДЕРЕВʼЯНКО та професором кафедри криміналістики та домедичноі підготовки ДДУВС Віктором ПЛЕТЕНЦЕМ було поглиблено знання та засвоєно нові навички у керуванні БПЛА та забезпечення їх застосування в різних напрямках поліцейської діяльності.

Було засвоєно теоретичні основи керування БПЛА та їх аеродинаміки, здійснено навчальні вильоти тощо. Також приділено увагу роботі на установках радіоелектронної боротьби та протидії такому обладнанню в разі його застосування противником.

У подальшому отримані знання будуть застосовані в освітньому процесі.

За результатами проходження навчання всі учасники отримали відповідні сертифікати.