Здоровий спосіб життя курсантів ДДУВС: практичне заняття від психологів

Захід проведено фахівцем відділення психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ Таїсою ЛАВРОВОЮ.

Зустріч була спрямована на формування у майбутніх правоохоронців звички до здорового способу життя, занять спортом та особистим розвитком.

Таїса ЛАВРОВА акцентувала увагу на тому, що робота поліцейського пов’язана з профілактикою різних форм залежностей: алкогольної, наркотичної тощо.

Окремо піднято питання причин зловживання токсичними речовинами та ймовірних наслідків їх тривалого використання, надано практичні рекомендації, як розпізнати людину із залежностями, розглянуто візуальні та психосоціальні ознаки адиктивної поведінки.

Психологи зазначають, одним із головних аспектів високої ефективності діяльності поліцейського є його особисті переконання, які ґрунтуються на високому рівні особистих і професійних якостей.