Знати, аби допомогти: заняття з домедичної допомоги у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло заняття з домедичної підготовки для постійного особового складу.

Захід організовано з метою вдосконалення навчання осіб постійного атестованого складу ДДУВС в системі службової підготовки, підвищення професійних якостей поліцейських та здобуття теоретичних знань з основ медичної допомоги й оволодіння відповідними практичними уміннями і навичками.

Учасники відпрацювали проведення серцево-легеневої реанімації з використанням зовнішнього автоматичного дефібрилятора.

Організатори стверджують, такі заняття є необхідними для поліцейських, адже саме правоохоронці доволі часто з’являються на місцях подій раніше кваліфікованих медиків. І саме від знань та умінь правоохоронців може залежати порятунок людського життя.