Особливості застосування антидронових рушниць у поліцейській діяльності: факультатив у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло факультативне заняття для науково-педагогічних працівників та курсантів з використання антидронових рушниць у поліцейській діяльності.

Представниця ДДУВС взяла участь у студентському конгресі

Тимчасово виконуюча обов’язки голови студентсько-курсантської ради Дніпровського державного університету внутрішніх справ Марія ХЛІВНА представила університет на VI Конгресі громадської спілки «Українська Студентська Ліга» у місті Вінниця.

Знання від фахівців: курсанти ДДУВС проходять ознайомчу практику

Заняття проведено для здобувачів вищої освіти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.