Особливості застосування антидронових рушниць у поліцейській діяльності: факультатив у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло факультативне заняття для науково-педагогічних працівників та курсантів з використання антидронових рушниць у поліцейській діяльності.

На сьогоднішній день зростає популярність використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для різноманітних цілей. Разом із розвитком цієї технології зростає й потенційна загроза, яку вони можуть представляти для безпеки сил Сектору безпеки і оборони.

Заняття на тему роботи антидронових рушниць провів представник об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». Розглянуто основні принципи роботи антидронових рушниць щодо перешкоджання роботи комунікаційним каналам, які управляють БПЛА.

За словами організаторів, в умовах воєнного стану поліцейські мають знати аспекти роботи та використання антидронових рушниць. Таке обладнання може бути ефективним інструментом захисту від потенційних загроз, які несуть безпілотні літальні апарати.