Представниця ДДУВС взяла участь у студентському конгресі

Тимчасово виконуюча обов’язки голови студентсько-курсантської ради Дніпровського державного університету внутрішніх справ Марія ХЛІВНА представила університет на VI Конгресі громадської спілки «Українська Студентська Ліга» у місті Вінниця.

До роботи Конгресу долучились понад 80 представників органів студентського та курсантського самоврядування закладів вищої освіти.

Було здійснено зустрічі з Керівником секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олександром ХИМЕНКОМ, заступником Міністра освіти і науки України Михайлом ВИННИЦЬКИМ, заступником Міністра молоді і спорту України Андрієм ЧЕСНОКОВИМ, заступником Міністра соціальної політики України Костянтином КОШЕЛЕНКО, представниками українського бізнесу.

Делегати університетів обговорювали та вирішували питання щодо захисту прав та інтересів здобувачів вищої освіти, забезпечення якості вищої освіти, діяльності та продуктивності органів студентського самоврядування.

Під час заходу здійснено обмін досвідом між органами самоврядування для подальшого удосконалення та співпраці між закладами вищої освіти.