Будинок-музей Д. Яворницького: екскурсія вихідного дня

Екскурсію меморіальною садибою провели слухачам відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У рамках візиту оглянуто будинок, у якому видатний історик та вчений провів останні 35 років свого життя. Слухачі побачили виставкові кімнати та тематичні експозиції, зокрема з документами, книгами та особистими речами самого Яворницького. Будинок досі зберігає оригінальне планування, а внутрішній інтер’єр кімнат відтворено до дрібниць.

На думку слухачів, екскурсія будинком-музеєм розкриває особистість Яворницького одразу через кілька ключових аспектів. Так, експонати археологічних знахідок ілюструють наукові інтереси дослідника, а листи й документи окреслюють професійні зв’язки, досягнення та особисті переживання.

Захід організовано у рамках національно-патріотичного виховання працівників органів правопорядку.