У ДДУВС проведено інструктаж курсантів перед відправкою у відпустку

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Захід провів проректор ДДУВС Ігор КОВАЛЬОВ. Він акцентував увагу на особистій безпеці курсантів під час відпустки, відповідальності здобувачів вищої освіти тощо.

Також наголошено на інформаційній гігієні та підтримці здорового морально-психологічного стану курсантів під час відпустки.

Уповноважений з антикорупційної діяльності Руслан ЛУПИР наголосив на неухильному дотриманні вимог Закону України «Про Запобігання корупції», формуванню у курсантів політики нульової толерантності до проявів корупції, окремо зупинився на існуванні інституту викривача та зазначив, що своєчасні повідомлення про можливі порушення дисципліни з боку курсантів є запобіжними заходами щодо можливих порушення законодавства, у тому числі і порушень, які мають ознаки корупційного злочину та порушень, передбачених Кримінальним кодексом України.