Тактика затримання правопорушника: факультатив у ДДУВС

Захід проведено фахівцями кафедри тактико-спеціальної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У факультативному занятті з тактичної підготовки взяли участь слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Під час заходу розглядались принципи та прийоми затримання правопорушників, здійснення поверхневої перевірки та виконання конвоювання працівниками поліції. Особлива увага під час заняття була акцентована на особистій безпеці поліцейських та цивільних громадян.

За словами організаторів, такі навички працівники поліції мають відпрацювати до автоматичного виконання, аби ефективно використовувати їх в разі необхідності.