У ДДУВС укладено Меморандум про співпрацю з Комунальною установою «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради

Сторони планують співпрацювати в освітньо-науковій сфері.

Ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ зазначив про важливість співпраці між закладом вищої освіти та Центром професійного розвитку «Освітня траєкторія».

Директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради Тетяна НІКІФОРОВА акцентувала увагу на важливості отримання педагогами області знань з керування безпілотними літальними апаратами, тактичної медицини, мінної безпеки тощо.

Метою Меморандуму є співпраця сторін в освітній сфері, обмін досвідом під час здійснення освітньої та наукової діяльності з метою досягнення взаємної вигоди, виявлення спільного прагнення до підготовки висококваліфікованих фахівців, а також безперервного професійного розвитку науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Планується обмін інформацією щодо проєктів та програм; проведення спільних заходів – круглих столів, семінарів тощо; формування спільних програм підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників тощо.