Як щодо дайджесту найгучніших подій у ДДУВС за семестр?

Спливає перша половина навчального року, а це означає, що час підбивати підсумки і визначати нові цілі на майбутнє. Ми ж у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вирішили розпочати з дайджесту найгучніших подій за семестр. Можливо, і ви стали їх частиною?

Забезпечили правопорядок на місцевих виборах!

За час проведення місцевих виборів 674 курсанта та 52 поліцейських, які заміщують посади у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, надали практичну допомогу головним управлінням Національної поліції в областях та в м. Києві.

Підготували до роботи четверту хвилю поліцейських офіцерів громад!

118 правоохоронців із 16 областей України вже несуть службу в об’єднаних територіальних громадах. Підготовка на базі ДДУВС тривала майже 3 місяці. За цей час до навчального процесу залучили найкращих інструкторів, досвідчених правоохоронців, представників соціальних служб та ICITAP.

Взяли участь у масштабній благодійній акції!

60 курсантів на чолі з ректором ДДУВС полковником поліції Андрієм Фоменком здали плазму для виготовлення ліків і подальшого лікування поранених воїнів ООС, постраждалих з великими втратами крові, хворих на онкологію та гематологію, вагітних жінок та немовлят з резус-конфліктами. Представники ДДУВС систематично беруть участь у донорських акціях, які організовує Дніпропетровська обласна станція переливання крові.

Склали присягу працівника Нацполіції!

492 курсанта присягнули на вірність українському народу та офіційно розпочали свою службу і навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Влаштували на октагоні ДДУВС справжній «бійцівський клуб»!

V відкритий чемпіонат міста Дніпра з ММА цього разу приурочили до 55-річчя закладу. За звання найсильнішого у змішаних єдиноборствах змагалися 16 найкращих спортсменів із університетів Дніпра та Дніпропетровської області, Одеси.