Курсанти ДДУВС взяли участь у загадковому квесті!

Замість звичайних вихідних – справжній пригодницький квест влаштували для курсантів факультету стратегічних розслідувань.

Першокурсники з трьох взводів мали змогу перевірити свої знання у пізнавальному квесті «Таємниці ДДУВС», організованому фахівцем факультету старшим лейтенантом Валерієм Почтовиком.

Головна мета квесту – практикувати вміння командної роботи. Юнаки та дівчата відчули себе справжніми детективами, шукаючи відповідь на кожне наступне питання та отримуючи нові підказки. Серед завдань квесту – логічні загадки, приказки, а також питання на знання локацій та історії закладу.

«Нам такі заходи дуже подобаються, адже вони об’єднують колектив, а також дають змогу дізнатися щось нове та весело провести час», – зазначає курсантка факультету стратегічних розслідувань Тетяна Клюкіна.