Ліквідуємо сміття: курсанти ДДУВС разом із патрульними поліцейськими влаштували еко-акцію!

Чистий Четвер із чистими намірами! У випадку курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – не тільки намірами, а й діями. Так, сьогодні майбутні поліцейські разом зі співробітниками патрульної поліції влаштували справжню екологічну акцію у місті. Подробиці – у нашому матеріалі.

Запрошуємо на навчання до аспірантури!

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку здобувачів на третьому освітньо-науковому рівні за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальностями 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 051 «Економіка».

Курсант ДДУВС виборов золото та путівку на чемпіонат Європи

Всеукраїнський турнір із «Кіокушин Будо карате Кенбукай» нещодавно відбувся в місті Київ. Серед спортсменів, які вирішили поборотися за перемогу, – представник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Іще одна медаль – в скарбничку ДДУВС

У Харкові відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дорослих та молоді. У призерах – курсант 3-го курсу факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Єгор Набока.

Взято вектор на розвиток молодіжної політики

Відбулася зустріч здобувачів вищої освіти юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з депутаткою Дніпропетровської обласної ради Валерією Світлою. Говорили на тему «Головні пріоритети у формуванні циклу молодіжної політики».

Вища освіта у відомчих закладах

Проблема розвитку юридичної освіти є актуальною вже довгий час в Україні, це пов’язано з реформою всієї правоохоронної системи України, постійною потребою висококваліфікованих кадрів у Національній поліції, прокуратурі, суді, Державному бюро розслідування.

2 роки курсанти – 1 рік слухачі: випускники ДДУВС поринають у превентивну діяльність

Розподіл курсантів факультету превентивної діяльності для призначення на посади середнього складу в територіальних органах поліції сьогодні відбувся у ДДУВС. До повноцінної практичної діяльності вже готуються юнаки та дівчата, які навчаються за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач». Далі – докладніше.