Дедалі частіше у професійних колах юристів зустрічаються позиції, що ставлять під сумнів доцільність здійснення підготовки слідчих для органів та підрозділів Національної поліції України за спеціальністю 081 «Право». Серед найбільш дискусійних документів, яким започатковано подібні висловлювання, став проєкт Концепції розвитку юридичної освіти в Україні, оприлюднений на сайті МОН України. Змістовний аналіз вказаного документу показує, що він не містить належних методологічних та емпіричних підстав з огляду на сформульовані у ньому причини та цілі реформування вищої юридичної освіти та фрагментарні соціологічні дані. Відповідно на нього не можна спиратись і при обґрунтуванні позицій щодо того, що слідчому чи оперуповноваженому не потрібна вища юридична освіта.
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ завершилося стажування іноземних студентів. За результатами стажування вони отримали сертифікати та пам’ятні подарунки.
Представниця Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилася до форуму «Економічні тренди в період пандемії. Можливості, інфраструктура, досвід бізнесів».
Активісти та небайдужі дніпряни очистили від сміття урочище «Тунельна балка». Акцію в рамках кампанії «Збережемо довкілля – збережемо себе» підтримали студенти юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
Воркшоп «Домашнє насильство» уже вдруге розпочався у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Захід проходить у рамках співпраці закладу із Асоціацією Європейських Поліцейських Коледжів.