Нарешті: у ДДУВС – очний OPEN DAY!

18 грудня 2021 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться очний Open Day! Запрошуємо абітурієнтів ознайомитися із умовами навчання та особливостями вступу до закладу вищої освіти!

Ви зможете не лише поставити свої питання керівництву закладу та поспілкуватися з представниками факультетів, а й поринути у справжню новорічну атмосферу!

Так, у фойє центрального входу гостей університету зустрічатимуть Санта-Клаус, Снігуронька та Олаф.

У рамках Open Day відбудеться зустріч абітурієнтів та їх батьків із керівництвом закладу.

Вступники також матимуть змогу долучитися до новорічної вікторини «Що ви знаєте про ДДУВС». За кожну правильну відповідь учасники будуть отримувати подарунки.

Зокрема відбудеться оглядова екскурсія закладом, під час якої ви побачите:

• виставку службових автомобілів та різних видів вогнепальної зброї;

• роботу слідчо-оперативної групи на місці скоєння злочину;

• демонстрацію заняття із відпрацювання практичних навичок проведення обшуку службового кабінету;

• надсучасний мультимедійний тир «Рубін-У»;

• демонстрацію курсантами спеціальних вправ із самозахисту на базі тренажерної та ігрової зали;

• майстер-клас із надання домедичної допомоги від кваліфікованих інструкторів закладу;

• моделювання судового засідання у спеціально облаштованій залі;

• тренінг із психологами на базі психотренінгового комплексу – виконання різних тестів та поради щодо вибору майбутньої професії;

• презентація інтерактивної квартири з протидії домашньому насильству.

Початок о 10:00! Запрошуємо всіх бажаючих.

Вхід – за умови наявності засобів індивідуального захисту.

Чекаємо на вас за адресою:

м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26, центральний вхід.