Міжнародний самміт Новруз

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Міжнародний науково-дослідний конгрес

17-21 березня 2022 року

Анталья – Porto Bello Hotel Resort & Spa – www.iksadsummit.com

ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ

Важливі дати:

Дата конгресу: 17-21 березня 2022 р.

Подання тез до: 15 лютого 2022 р.

Повідомлення: протягом 1-2 днів з моменту подання тез

Реєстрація та оплата до 18 лютого 2022 р.

Анонс програми:7 березня 2022 р.

Термін подання повних статей до 20 березня 2022 р. (подання повних статей не є обов’язковим, ви можете брати участь, надсилаючи анотацію)

Дата публікації збірки конференції: 30 березня 2022 р.

Конференція Новруз присвячена науковим дослідженням та нинішнім трендам – це науковий захід, покликаний зібрати разом значну кількість вчених та дослідників для презентації в рамках програми конференції.

Завдяки своїй високій якості, він є винятковою цінністю для студентів, науковців та галузевих дослідників. Позитивний вплив міждисциплінарних академічних досліджень потребує спільної роботи. Міждисциплінарні дослідження не лише полегшують роботу, поділяючи її на частини, а й виступають як фактор, що запускає інновації та нововведення.

Тематика Конгресу

Соціальні, гуманітарні та адміністративні науки

Освітні науки

Природні науки

Медичні науки

Інженерні науки

Архітектура, планування та дизайн

Мови презентації

англійська, турецька, російська, казахська

Типи участі

– Особова участь в Анталії з проживанням у готелі

– Онлайн-участь через Zoom

Місце проведення Конгресу: Готель Porto Bello Hotel Resort & SPA в Анталії.

Щоб взяти участь, просто виберіть один із двох варіантів нижче:

1 варіант: особиста участь з 3 ночами в готелі Porto Bello Hotel Resort & SPA в одномісних або двомісних номерах з концепцією проживання за системою “все включено”.

2-й варіант: віртуальна участь через ZOOM.

Режими участі та інформація про внески

1 – Оплата за віртуальну участь складає 35 доларів США (включає онлайн-презентацію, сертифікат, публікацію статей, можливість донести результати ваших досліджень до міжнародних представників науки, тому що конгрес щороку збирає вчених із 40 різних країн)

Як оплатити?

Ви можете зробити оплату кредитною карткою до 18 лютого 2022 року.

(Будь ласка, не платіть до отримання листа про прийняття)

2- Оргвнесок за особисту участь

Одномісний номер: 400 доларів

2-місний/двомісний номер: 600 долар (на одну особу 300 долар)

У комісію входять 4 ночі проживання з 7:00 до 23:00, шведський стіл (сніданок, обід, вечеря), безкоштовне користування турецькою лазнею, басейном та іншими зручностями, презентації (до 2 наукових), VIP перевезення в аеропорту в готель та назад, тур по місту з гідом, сертифікати, публікація статей у збірнику конференції.

Як оплатити?

1. Надішліть електронну версію вашого авіаквитка до 18 лютого 2022 р. і внесіть суму готівкою на стійці реєстрації в Анталії або

2. Здійсніть повну оплату кредитною карткою до 3 лютого 2022 року.

Внесок за участь необхідно сплатити не пізніше 3 лютого 2022 року.

ПОДАЧА ЗАЯВКИ

Ви можете подати заявку на конгрес, надіславши тези. Процес підсумкової оцінки рефері займає трохи більше 3 днів. Автор негайно повідомляється про результат оцінки. Обсяг анотації має становити 200-300 слів. Ви можете надсилати свої тези у форматі word/doc.

Надішліть тезу та вкажіть про режим участі (віртуальна участь або особиста участь в Анталії) на event@iksadinstitute.org до 3 лютого 2022 року.

Подання повного тексту

На симпозіумі немає вимог до повного тексту. Якщо ви хочете опублікувати свої повні тексти у збірнику праць, ви повинні надіслати ПОВНІ ТЕКСТИ на адресу event@iksadinstitute.org не пізніше 15 лютого 2022 року після прийняття вашої тези.

КЕРІВНИЦТВО З НАПИСАННЯ ПОВНИХ СТАТЕЙ

Оскільки симпозіум має МІЖНАРОДНИЙ характер, необхідно надсилати тези і англійською мовою.

Правила написання повних текстів:

Times New Roman, 12 (Назва рукопису, імена авторів, установи, адреси електронної пошти, анотації та ключові слова мають бути набрані 12 шрифтом). Для таких деталей, як графіка, таблиці, розмір шрифту може бути визначений автором найбільш підходящим способом. Міжрядковий інтервал 1,25.

www.iksadsummit.com