У ДДУВС – конкурс презентацій серед курсантів!

Конкурс презентацій на тему «Права жінок та засоби їх правового захисту» відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. У заході взяли участь курсанти 1-2 курсів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Захід відбувся у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM та проходив у рамках реалізації
Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Організаторами конкурсу стали викладачі кафедри українознавства та іноземних мов.

Учасників заходу привітала доцентка кафедри психології та педагогіки Олена Ковальчук. Спікерка підкреслила актуальність проблеми правового захисту жінок та побажала творчих і професійних успіхів.

У рамках зустрічі курсанти захищали власні презентації англійською мовою.

За рішенням журі переможцем конкурсу став курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олександр Асламов.