Контролюй емоції як профі!

За такою темою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг з розвитку соціального та емоційного інтелекту. Захід проходив за ініціативи правління організації ELSA Dnipro. Його учасниками стали студенти ННІ права та інноваційної освіти.

Як професійно реагувати на будь-які виклики в професійному житті, правильно вести розмови з клієнтами, вміти абстрагуватися від неприємних новин і завжди знаходитися в ресурсному стані? Про все це йшла мова у ході тренінгу.

Спікеркою виступила сертифікована тренерка та юристка Юлія Копнінська-Петриченко.

До обговорень також долучилася регіональна представниця Міжнародного кінофестивалю документального кіно про права людини «Docudays» Наталія Жебрик.

Організаторка тренінгу, студентка ННІ права та інноваційної освіти Орина Ковіненко, переконана: «Отримані студентами знання обов’язково їм знадобляться, адже почуватися власником своїх емоцій та вміти їх контролювати під силу далеко не кожному. Подібні зустрічі адаптують молодь до вимог сучасності, вчать стресостійкості та впевненості у собі».