Валентинів день: університет відзначає!

Чи є на світі найбільш романтичне свято, аніж свято всіх закоханих? Саме цей день надихає нас на сердечні вчинки, аби зізнатися у коханні найдорожчій людині. Традиційно День святого Валентина у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відзначили тематичними заходами та щирими вітаннями.

З самого ранку у закладі освіти панував по-справжньому святковий настрій. Представники студентського-курсантського самоврядування зустрічали одногрупників та викладачів кульками кохання.

Упродовж дня у Навчально-науковому інституті права та інноваційної освіти діяла пошта кохання. У такий спосіб усі охочі змогли висловити любов до своєї другої половинки чи привітати друга зі святом.

Найромантичніший день року у ДДУВС триває – долучайтеся: не скупіться на емоції, кохайте та будьте коханими!