Нові обличчя, нові перемоги!

Чемпіонат області з дзюдо серед юніорів відбувся у Дніпрі. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів із різних міст регіону. Представниці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ привезли з чемпіонату дві бронзові нагороди.

Курсантки-першокурсниці Єлизавета Жукова та Ірина Тицька брали участь у змаганнях вперше.

За словами тренерки, викладачки кафедри спеціальної фізичної підготовки Маргарити Чоботько змагання для дівчат видалися нелегкими та напруженими. Юні дзюдоїстки ДДУВС зустрілися на татамі з досвідченими спортсменами, призерами обласних та всеукраїнських змагань.

Важливим є й те, що ці змагання були відбірковими до Чемпіонату України U-21, який проходитиме з 9 до 11 березня у місті Дніпро. Тож побажаємо нашим дівчатам ще більшої витримки та сили волі у боротьбі за майбутні медалі!