Волонтерська діяльність у ДДУВС набирає обертів!

Волонтери Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ невпинно працюють з перших днів війни. Так, у рамках діяльності координаційного центру «Я – волонтер» надається уся необхідна допомога тимчасово переміщеним особам із Луганської області.

Усього на території ДДУВС наразі проживають 948 переселенців, з них – 129 дітей. Їх було розміщено у гуртожитках навчального закладу.

Завдяки співпраці університету з волонтерськими організаціями усім переселенцям надається соціально-побутова допомога: забезпечення одягом, взуттям, іграшками, предметами особистої гігієни. Зокрема організовано харчування та надано житло.

На території університету працюють 4 обладнані всім необхідним ігрові дитячі кімнати. Також з метою оптимізації психологічного клімату для дітлахів було організовано ігровий простір за участі запрошених аніматорів, а також проведено 2 шоу-програми, у яких взяли участь близько 100 дітей.

Окрім цього, нещодавно для дітей вимушених переселенців було організовано перегляд мультфільму «Король Лев».