Понад 200 фахівців з усієї країни: яким був всеукраїнський форум у ДДУВС?

Всеукраїнський науково-практичний форум «Психолого-педагогічні засади національно-патріотичного виховання в умовах воєнного стану» відбувся сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Учасниками заходу стали понад 200 фахівців, серед яких академіки, професори, доктори наук, викладачі, практики, представники правозахисних, громадських організацій та здобувачі вищої освіти.

Зірковий матч дніпрян та луганчан: грали за ПЕРЕМОГУ!

Товариський турнір з мініфутболу відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. На полі зі штучним покриттям зустрілися збірні команди Головного управління національної поліції у Луганській області, Луганського державного унiверситету внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка та відомі у минулому вітчизняні футболісти, за плечима яких кар’єра гравців у професійних клубах.