Любов до спорту та товариський дух, як завжди, підтримують у ДДУВС!

Згуртованість та єдність – навіть коли мова йде про спортивні змагання! Вихідними у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ організували спортивне свято, у якому взяли участь курсанти 3 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Цього разу на майбутніх правоохоронців чекали легкоатлетичні змагання та силові вправи.

Влаштували у рамках спортивного заходу і товариський футбольний матч. У напруженій та динамічній боротьбі хлопці та дівчата продемонстрували свою жагу до перемоги, тоді як їхні товариші енергійно та щиро підтримували свої команди.

«Враження від заходу – найкращі! Наше спортивне свято проходило у досить товариській веселій атмосфері, усі відчували щиру підтримку. Завдяки таким ініціативам ми більше спілкуємося між собою, а ще вчимося ставити перед собою нові завдання та успішно їх виконувати», – зазначає курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Вероніка Козирь.