Понеділок розпочався з нагород!

Відзначили кращих працівників за зразкове виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, особисту ініціативу та самовідданість. Саме такою приємною подією стартував понеділок у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Традиційно нагородження відбулося у рамках засідання ректорату. Зі знаковими професійними досягненнями колег вітав ректор полковник поліції Андрій Фоменко.

Почесними грамотами МВС нагороджено завідувача відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ННІ заочного навчання та підвищення кваліфікації полковника поліції Олексія Мамчія та доцентку кафедри кримінального процесу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції майора поліції Аліну Гаркушу.

Грамоти МВС ректор вручив начальниці їдальні Ларисі Афроімовій та заступниці начальника навчально-методичного відділу Лілії Бобрішовій.

Щиро вітаємо працівників університету з відзнаками та бажаємо невтомного професійного розвитку!