Список гарних справ у курсантів ДДУВС поповнився на 1 історію з маленьким совеням: подробиці у матеріалі!

У бентежні воєнні дні особливо цінно, коли плекаєш у собі людяність та увагу до інших. Так, курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ нещодавно допомогли маленькому совеняті!

Як розповідають майбутні правоохоронці, побачили пташеня на території закладу під одним із дерев. Вирішили, що, мабуть, випадково впало додолу.

Щоби повернути совеня у домівку, знадобилося покривало та 2 небайдужих курсанта з ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції: Володимир Колесник та Ервін Сейтумеров. Налякане совеня прикрили, щоби можна було підступитися ближче, а потім повернули його на дерево, де весь цей час чекала схвильована сова-матуся.

Встигли навіть результати своєї роботи зафільмувати!