В єдності та взаємодопомозі наша сила!

Війна – найстрашніше зло для кожного українця, а особливо для людей із обмеженими фізичними можливостями, хворих та одиноких пенсіонерів. Розуміючи їх потребу у підтримці та допомозі, представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вирішили провідати стареньких та вручили їм благодійні пакунки від Червоного Хреста.

У першу чергу потурбувалися про соціально незахищених та малозабезпечених осіб, а також тих, хто у скрутний час залишився один.

Волонтери університету розвезли на адреси колишніх працівників закладу освіти гуманітарні набори з харчами та засобами гігієни.

Благодійні пакунки отримали 23 пенсіонери, серед них шестеро важкохворих та троє осіб з інвалідністю.

В’ячеслав Пліско з початком війни залишився один, двоє його синів вступили до лав ЗСУ і зараз продовжують нести службу. Чоловік привітно зустрічає волонтерів. Каже, завжди радіє, коли приїжджають курсанти закладу освіти, роботі у якому віддав багато років свого життя.