Відзначаємо День Української Державності: нашій суверенності – понад 1000 років!

Урочистості з нагоди відзначення Дня Української Державності відлунали сьогодні у Дніпрі.

Участь у заході взяв ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко, а також курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Від самого ранку на Алеї Героїв зібралися представники міської та обласної влади, духівництва, силових структур. Відзначити державне свято прийшли також містяни.

Усі присутні заспівали Державний Гімн України.

У рамках заходу поклали квіти до меморіалу та вшанували героїв, які віддали життя за відстоювання суверенності держави у війні російського агресора проти України.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України, 28 липня в Україні щорічно відзначатиметься День Української Державності. Це свято символічно поєднане з Днем хрещення Русі-України і запроваджене з метою вшанування понад тисячолітнього державотворчого досвіду країни.