Психологічний супровід осіб, перебуваючих у гострих психологічних станах, здійснюють фахівці ДДУВС

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ надали безоплатну психологічну допомогу родичам родин працівників Укрзалізниці, які загинули внаслідок ракетного обстрілу станції Чаплине.

Стабілізаційні заходи проводили завідувач відділення психологічного забезпечення Сергій Вишневський та фахівець відділення Світлана Стеценко.

Окрім стабілізаційних заходів фахівці провели з родичами загиблих психоедукацію, надали відповіді на їхні запитання щодо правильної комунікації з дітьми, чиї близькі постраждали чи загинули під час ракетного обстрілу.

Протягом наступних декількох днів психологи ДДУВС продовжували здійснювати психологічний супровід вже у дистанційному форматі.

«Наш рівень підготовки дозволяє надавати кваліфіковану психологічну допомогу категоріям громадян будь-яких професій при різних станах. Консультувати маємо змогу і поліцейських, і військових, а також лікарів, залізничників тощо», – зазначає Сергій Вишневський.