Патріотичне виховання – шлях до свідомого майбутнього!

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вкотре відвідують Музей АТО, розташований у Дніпрі.

Цього разу таку ініціативу реалізували курсанти 1-2 курсів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції під керівництвом провідного фахівця Олександра Солонька та фахівця Івана Ткаченка.

У рамках візиту до музею під відкритим небом майбутні поліцейські споглядали залишки справжньої військової техніки. Зокрема вшанували загиблих у повномасштабній війні рф проти України хвилиною мовчання.

Як розповідають курсанти, на такі експонати неможливо дивитися без суму та болю, особливо у світлі сьогоднішніх подій.

«Такі ініціативи є насамперед цікавими та актуальними для молоді, тому ми охоче до них долучаємося. Були вражені від побаченого та дізналися ще більше про тривале протистояння українців проти рф у війні за демократичні принципи», – розповідає курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Анна Цигікало.