Доторкнутися до мистецтва: курсанти ДДУВС проводять вихідні з користю

Задля знайомства з роботами дніпропетровських митців курсанти 2 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС відвідали галерею обласної організації Національної спілки художників України.

Організатор культурного заходу – провідний фахівець інституту Олександр Солонько розповідає: «Сьогодні здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ добре розуміють, що важливо розвиватися не тільки фізично, а й духовно, тому завжди намагаються не згаяти свої вихідні задарма».

Галерея дає уявлення про творчі пошуки дніпровських художників, відкриває нові знання із сучасного мистецького процесу в Україні.

Другокурсник Юрій Кислун переконаний, світ мистецтва допомагає людині самовиразитись, відволіктися від буденних проблем, відпочити.

«Сьогодні ми гарно провели час, багато нового дізналися про видатних художників Дніпропетровщини, поспілкувалися з однолітками та обмінялися враженнями», – розповідає курсант.