«Психологічне здоров’я особистості в контексті актуальних проблем суспільства»

За такою назвою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція.

Відкрила захід та привітала учасників проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко.

З вітальними словами виступили начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу МВС України, кандидат психологічних наук, доцент Ніна Лигун; директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент Вікторія Савіщенко та завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Вишневський.

До участі в роботі науково-практичного заходу долучились понад 80 вчених таких установ як: Науковий центр інноваційних досліджень (Естонія), Департамент персоналу МВС України (м. Київ), Національна школа суддів України (м. Київ); Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (м. Дніпро); Дніпровський державний аграрно-економічний університет (м. Дніпро); Дніпропетровський державний медичний університет (м. Дніпро); КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро); Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (м. Дніпро); Дніпровський гуманітарний університет (м. Дніпро); Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро); Український державний університет науки і технологій (м. Дніпро); Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов’янськ); Житомирський державний університет імені Івана Франка (м. Житомир); КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради (м. Запоріжжя); Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів); Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький).

Учасниками заходу були обговорені питання щодо методологічних проблем психічного здоров’я особистості в сучасному суспільстві; переваги дистанційного консультування під час воєнних дій; психічні стани людини в екстремальних ситуаціях, невизначеності та їх корекція; шляхи подолання стресу тощо.

З доповідями виступили завідувач кафедри психології та соціальної роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький), доктор психологічних наук, професор Євгенія Гейко; професор кафедри психології Університету митної справи та фінансів, доктор психологічних наук, професор Іван Батраченко; заступник начальника відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України, доктор психологічних наук, доцент Андрій Маслюк; завідувач кафедри практичної психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», доктор педагогічних наук, професор Елліна Панасенко; професор кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, доктор психологічних наук Олег Мазяр; професор кафедри гігієни, екології та охорони праці Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук Олександр Шевченко; доцент кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат психологічних наук, доцент Надія Левус та інші.

За результатами конференції учасниками схвалені рекомендації щодо шляхів вирішення обговорюваних на заході проблемних питань.