Впродовж 10 днів – двічі чемпіон. Курсант ДДУВС встановлює нові рекорди

Новини університету

Чемпіонат України з дзюдо серед дорослих завершився сьогодні в Києві. Переможцем змагань став курсант другого курсу факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ростислав Бережний.

У ваговій категорії до 81 кг спортсмен провів 5 поєдинків, у кожному з них здобув перемогу.

Тренування та підготовка до змагань проходили на базі клубу єдиноборств закладу освіти під керівництвом тренерів – викладачів кафедри спеціальної фізичної підготовки: Володимира Рогальського та Маргарити Чоботько.

Варто зазначити, Ростиславу зараз – 19 років. Десять днів тому він виборов золото на молодіжному чемпіонаті України. Сьогодні ж юний спортсмен вже святкує перемогу на чемпіонаті серед дорослих.

На додаток, 1 місце на всеукраїнських змаганнях дає право курсанту ДДУВС у складі дорослої команди представляти нашу державу на змаганнях світового рівня.