Філософія Сковороди

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ продовжує урочисто святкувати 300-річчя від дня народження Григорія Савича.

Керівництвом ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції було організовано літературні читання віршів та крилатих висловів українського філософа. До заходу охоче долучилися представники 1-го, 2-го та 4-го курсів – усього 250 осіб.

Разом вони заслухали 15 доповідачів. Із трибуни прозвучали такі твори як «De libertate», «За Україну не вмирати, а вбивати» та «Як тільки сонце вечір запалило».

Курсантка 1-го курсу Вікторія Горобець обрала класику: вірш «Всякому місту – звичай і права». Дівчина розповідає, що вчила його в школі і він завжди їй подобався: «Захотілося згадати трішечки теплих шкільних років. Мені подобається влучність слів та виразів Сковороди, його тонкі натяки на вади людей тогочасності – хоча і сьогодні маємо вдосталь проблем із гуманністю. Цінність слів минулого не втрачає своєї актуальності в теперішньому».