Привітання ректора університету з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада мільйони українців вшановують ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності своїх громадян. День Гідності та Свободи згідно з Указом Президента встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на шляху до побудови європейської незалежної та заможної держави.

Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які звільняють українську землю від окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави.

Вітаю з Днем Гідності та Свободи! Мирного неба і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави. Разом ми – сила. І тому наша головна перемога – попереду.

Слава Україні!

З повагою ректор полковник поліції Андрій Фоменко