Кіберзахист та протидія фейкам: у ДДУВС триває цикл занять із практиками

Чергову зустріч із курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності провели начальник сектору технічної підтримки Управління протидії кіберзлочинам у Дніпропетровській області капітан поліції Дмитро Данченко та інспектор 1-го відділу Управління протидії кіберзлочинам у Дніпропетровській області лейтенант поліції Аліна Дябло.

Основні теми дискусії – запобігання шахрайству в інтернеті та соціальних мережах, а також допомога в інформаційній війні проти російської федерації.

Зокрема, лектори зупинилися на функціоналі Телеграм-боту «StopRussiaChannel»: він допомагає збирати інформацію про фейкові ресурси та відправляти їх на блокування. Долучитися може кожен небайдужий, ставши воїном інформаційного фронту.

Наостанок представники поліції надали дієві поради, як не стати жертвами кіберзлочинності. Ознайомили курсантів із напрямами діяльності управління, особливостями новітніх технологій у розкритті кіберзлочинів.