День Гідності та Свободи відзначили у Дніпрі

З нагоди пам‘ятної дати на Алеї Героїв зібрались представники міської та обласної влади, силових структур, духовенства, військові, волонтери та небайдужі містяни. До урочистих заходів долучився ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

На знаковому для усіх дніпрян місці згадали тих, хто став на захист демократичних цінностей, національних інтересів України та її свідомого європейського вибору.

Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Учасники заходу поклали квіти до світлин загиблих героїв, віддавши шану їхньому подвигу.

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Традиційно 21 листопада люди поминають загиблих під час революцій, приносять квіти та лампадки до пам’ятних місць.