Плюс три нагороди – на рахунку борців ДДУВС

Чемпіонат України з фрі-файту відбувся у місті Хмельницький. Три срібні медалі зі змагань привезли курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Команду закладу освіти представляли курсант факультету превентивної діяльності Іван Мартиненко, курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Аркадій Мусієнко, курсанти факультету кримінальної поліції: Михайло Савченко, Данило Нарубін та Ерік Волошин.

Готував до змагань спортсменів завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Віктор Богуславський.

Тренер розповів: у виснажливих видовищних сутичках троє його вихованців вибороли другі місця. Так, призерами стали Михайло Савченко, Данило Нарубін та Ерік Волошин.

Вітаємо переможців, бажаємо і надалі гідно представляти університет та повертатися зі змагань чемпіонами!