Конкурс есе «Українсько-литовські відносини: сучасний стан та перспектива»

ДДУВС запрошує взяти участь у науково-популярному конкурсі есе для здобувачів вищої освіти «Українсько-литовські відносини: сучасний стан та перспектива».

Конкурс есе ініційовано Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ спільно з Центром литовського права в межах співробітництва з Почесним Консульством Литовської Республіки у Дніпрі.

Напрями, за якими проводиться конкурс:

1. Правові системи України та Литовської Республіки: порівняльний аналіз, питання гармонізації.
  2. Співпраця України та Литовської Республіки у сфері національної безпеки та оборони.
  3. Співпраця України та Литовської Республіки у напрямі підвищення рівня воєнно-економічної безпеки.
  4. Протидія торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству за законодавством України та Литовської Республіки.
  5. Становлення інституту державної мови в Литовській Республіці та Україні в контексті євроінтеграційних процесів.
  6. Філософія, соціологія, психологія:виміри взаємодії (досвід України та Литви).
  7. Процес становлення і розвитку міждержавних відносин України та Литовської Республіки в економічній сфері.
  8. Спортивно-патріотичне виховання: досвід та перспективи України та Литви.

Конкурс проходить з 01.02.2023 року до 28.02.2023 року.