Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін» (12.04.2023, онлайн)

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Що? ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін»

Коли? 12 квітня 2023 року

Де? Онлайн

Реєстраціяза посиланням.

Мова заходу: українська, англійська. Під час пленарних сесій (Сесія 1 та 2) забезпечується синхронний переклад.

Мета конференції – обговорити проблеми та виклики, що є актуальними для університетів України в умовах нових реалій, спричинених військовою агресією та завданнями післявоєнного відновлення країни.

Особливим акцентом конференції є підтримка та розвиток переміщених університетів України в умовах стратегічної та ресурсної невизначеності.

Тематичні напрями конференції

• Прогромадський університет (Civic University): розвиток і стратегування в умовах змін

• Вища освіта в Україні: зміни через війну

• Реалізація змін в університетах Великої Британії (аналіз кращих практик)