ДДУВС обирає футбольних чемпіонів

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте відкриття чемпіонату з міні-футболу. Змагання проходять з нагоди Всесвітнього дня спорту заради розвитку та миру.

Організатором заходу виступила кафедра спеціальної фізичної підготовки ДДУВС. Викладачі зазначають: вже на першому етапі відчули гостру конкуренцію між учасниками, тож гра видалася захопливою та видовищною.

На полі зійшлися представники усіх курсантських спеціальностей: загалом провели 6 матчів, кожен із них тривав півгодини.

«У чемпіонаті беруть участь 10 команд, які ми розподілили на дві групи. Спочатку кожна група грає між собою, а потім відбуваються перехресні матчі – 1-е місце першої групи проти 2-го місця другої групи та навпаки. У фіналі переможці цих матчів змагатимуться за золото, а ті, хто програв – за бронзові нагороди», – поділився старший викладач кафедри СФП майор поліції Володимир Рогальський.

Загалом чемпіонат включатиме 24 гри. Імена призерів та переможців дізнаємося під час фінального блоку, який відбудеться 6 травня.