Патріотичне виховання молоді: яким воно буде?

Ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко долучився до робочої наради з питань патріотичного виховання молоді. Зустріч відбулася у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації під керівництвом голови ОВА Сергія Лисака.

Разом із військовими, науковцями та освітянами обговорювали відповідну обласну програму: її представлять вже найближчим часом. Окрім популяризації здорового способу життя та виховання любові до Батьківщини, програма передбачатиме розвиток навичок і знань, що є необхідними під час військової служби.

«Нашим дітям відбудовувати країну після війни, розвивати та захищати. Тому патріотичне виховання молоді – в пріоритеті. Звісно, хлопці та дівчата обиратимуть життєвий шлях самостійно, орієнтуючись на власні вподобання і таланти. Наше завдання – допомогти їх розкрити», – підкреслив Сергій Лисак.