У ДДУВС обрали краще правниче видання

Підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання підбили у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Шостий рік поспіль його проводять спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація українських правників» (м. Київ) за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України та міжнародних партнерів.

Головною метою є виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю. Конкурс проведено за наступними номінаціями: наукові видання, навчальні видання, довідкові видання, навчально-методичні видання, періодичні видання. Участь у ньому беруть усі заклади вищої освіти системи МВС, заклади вищої освіти МОН України, науково-дослідні установи тощо.

Цьогоріч конкурували між собою близько 167 видань. Серед учасників, зокрема, Державний науково-дослідний інститут МВС України, Дніпропетровський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр, Національна академія внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національна академія Національної гвардії України, Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, Донецький державний університет внутрішніх справ, Академія адвокатури України, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», Науково-дослідний інститут публічного права.

Оцінювала видання спеціальна конкурсна комісія, до складу якої увійшли провідні вчені. За результатами розгляду визначено переможців, які будуть нагороджені дипломами I, II та III ступенів.